page contents

Dbamy o środowisko naturalne

Drodzy klienci w związku z tym że na przełomie ostatnich kilku lat tematem numer jeden na świecie jest ochrona środowiska naturalnego to nasza firma również chce coś w tym kierunku zrobić i robi. Jak wiadomo hydraulika siłowa to nic innego jak przede wszystkim olej który, nie jest niczym złym pod warunkiem że znajduje się tam gdzie jego miejsce czyli w układzie hydraulicznym a nie poza nim. To właśnie dlatego w poprzednich publikacjach jak również na naszej stronie internetowej tak zwracałem państwa uwagę na sposób i jakość wykonania naszych przewodów, ale nie o tym chcę powiedzieć.

Powszechnie wiadomo że jedna kropla oleju jest w stanie skazić w znaczący sposób wodę i glebę a my w hydraulice siłowej mamy z tym styczność, więc w celu wyeliminowania tego ryzyka na terenie naszej firmy poczyniliśmy odpowiednie kroki. Pod koniec zeszłego roku ukończyliśmy utwardzanie połowy naszego terenu kładąc kostkę brukową i większość z was zada sobie pytanie. No dobrze ale co ma kostka do zabezpieczenia wody i gleby skoro nie jest ona szczelna. No właśnie, kostka nic ale my poszliśmy o krok dalej.

Całą powierzchnię pod kostką wyłożyliśmy folią o grubości 1mm z atestami która na łączeniach została zgrzana a przy obrzeżach wywinięta do góry tworząc swoisty rodzaj naczynia z którego nic się nie wydostaje.

Wszystko co znajdzie się na placu zostaje odprowadzone systemem rur do dwóch separatorów które dzięki zastosowanym w nich filtrom wychwytują wszystkie zanieczyszczenia.

Mało tego – woda która wychodzi z nich i jest wstępnie oczyszczona w celu wyeliminowania ryzyka zanieczyszczenia do minimum trafia do zbiorników skąd jest transportowana na oczyszczalnię ścieków. W ten właśnie sposób nasza firma stara się przyczynić do zmniejszenia zanieczyszczenia naszej planety choć, nie tylko o to chodziło. Chcemy również zapewnić naszym klientom wygodę i dorównać wizerunkiem do firm na miarę XXI wieku. W tym roku zamierzamy w ten sam sposób zabezpieczyć i utwardzić resztę terenu aby mieć 100% pewność że w żaden sposób nie szkodzimy ani innym mieszkańcom Ziemi ani jej samej. Na koniec aby nie być goło słownym dorzucam parę zdjęć na których widać proces wykładania folii.

 

Ta strona używa cisteczek w celach statystycznych. Używając tej strony wyrażasz zgodę na ich użycie.
Polityka prywatności
Cookies
OK