page contents

W dniu dzisiejszym pojawił się u nas klient z dość nietypowym zleceniem.

W 99% przypadków tematy z jakimi się do nas zgłaszacie to usterki polegające na dorobieniu uszkodzonego przewodu hydraulicznego czy też zakupieniu jakiegoś elementu. W tym jednak przypadku chodziło bardziej o zapobieganie a nie naprawianie – ale do rzeczy.

Klient zdemontował ze swojego samochodu przewód wspomagania układu kierowniczego gdyż zauważył, że jest on jeszcze szczelny ale skorodowany. Z pewnością w ciągu najbliższych kilku miesięcy, może lat, ten proces szybko by narastał i w konsekwencji doprowadził do rozszczelnienia układu, co uniemożliwiłoby dalszą jazdę. Przewód dotarł do nas i właściciel zapytał czy przewód według nas się do czegoś jeszcze nadaje czy też czeka go spory wydatek.

Jest to dla nas ogromne wyróżnienie, że nasi klienci na przełomie tych kilku lat współpracy darzą nas zaufaniem i licząc na fachową opinię dają nam wolną rękę w podejmowaniu decyzji. Wiedzą o tym, że podejmiemy się działania tylko i wyłącznie wtedy gdy przyniesie ono zamierzony efekt a cena będzie na tyle atrakcyjna by warto było to robić. Tak też się stało w tym przypadku.

Skupieni na zleceniu zapomnieliśmy zrobić zdjęcie przed zabezpieczeniem przewodu i dysponujemy jedynie zdjęciami “po” – być może pozwoli Wam to jednak ocenić efekt końcowy.

Zobacz również


 

Ta strona używa cisteczek w celach statystycznych. Używając tej strony wyrażasz zgodę na ich użycie.
Polityka prywatności
Cookies
OK