page contents

Nowy dział naszej firmy – Hydraulika siłowa

Wszystkich naszych obecnych oraz potencjalnych klientów pragniemy  z przyjemnością poinformować o wyodrębnieniu w naszej firmie nowego działu HYDRAULIKA SIŁOWA.

Podjęliśmy taka decyzję gdyż zaobserwowaliśmy rosnące zapotrzebowanie na usługi w tej dziedzinie, a mając duże doświadczenie w tym temacie pragniemy podkreślić iż należy on do zakresu naszych usług.

Nasza firma od lat zajmuje się przeprowadzaniem kapitalnych remontów wszelkiego rodzaju sprzętu rolniczego, budowlanego i transportowego. Ponad to zajmujemy się Gospodarką Odpadami Komunalnymi a posiadając własny tabor pojazdów sami wykonujemy wszelkie naprawy i konserwacje, które oczywiście obejmują również układ hydrauliczny.

Wiemy z własnego doświadczenia jakie mogą być konsekwencje zaniedbań i błędów popełnianych w Hydraulice gdzie ciśnienia robocze dochodzą do kilkuset BAR-ów. Najbardziej narażone na uszkodzenia są oczywiście połączenia elastyczne gdyż po za uszkodzeniami mechanicznymi narażone są na warunki atmosferyczne a przede wszystkim na zmiany temperatur. Nie od dziś wiadomo że elementy gumowe narażone na zmiany temperatur z biegiem czasu tracą swoją elastyczność i w efekcie pękają dlatego tak ważny jest rodzaj węży w hydraulice.

 

Znając te zagrożenia i chcąc zaoszczędzić czas i pieniądze naszych klientów do produkcji przewodów używamy wyłącznie produktów najwyższej jakości.

Ta strona używa cisteczek w celach statystycznych. Używając tej strony wyrażasz zgodę na ich użycie.
Polityka prywatności
Cookies
OK