page contents

W dniu dzisiejszym chcieli byśmy się pochwalić a jednocześnie Was poinformować, że zakupiliśmy nowy sprzęt w związku z tym, iż wielokrotnie odwiedzacie naszą firmę z problemami nie do końca dotyczącymi węży.

Częstymi usterkami pojawiającymi się w układach hydraulicznych ale również w maszynach budowlanych są uszkodzenia elementów stalowych. Do takich zaliczane są np. rurki w układzie hydraulicznym, gdzie podczas pracy maszyny i niestabilnego zamocowania dochodzi do przetarcia i wycieku oleju hydraulicznego, co uniemożliwia dalszą pracę.

W takich przypadkach do tej pory aby naprawić uszkodzenie używaliśmy metody twardego lutowania za pomocą palnika gazowego – lecz nie zawsze jest to możliwe. Pojawiają się takie uszkodzenia w których poprzez nagrzewanie całego elementu technicznie nie byliśmy w stanie usunąć problemu.

W związku z tym zakupiliśmy profesjonalne urządzenie do spawania metodą TIG dające nam ogromne możliwości.

Urządzenie przeznaczone jest do spawania elektrodą wolframową ( metoda TIG DC i TIG AC/DC ) oraz elektrodą otuloną ( metoda MMA ) aluminium i jego stopów, stali konstrukcyjnych, jakościowych, miedzi i jej stopów. Dzięki temu poza pracami naprawczymi jesteśmy w stanie w ciągu krótkiego czasu wykonać element, który np. nie występuje w ogóle w asortymencie hydrauliki siłowej.

W związku z tym zapraszamy do odwiedzania naszej firmy i śledzenia na stronie tego co się u nas dzieje, oraz o do wystawiania opinii na nasz temat co pomoże nam dalej udoskonalać nasze usługi.

 

Ta strona używa cisteczek w celach statystycznych. Używając tej strony wyrażasz zgodę na ich użycie.
Polityka prywatności
Cookies
OK