page contents

Witamy wszystkich klientów i czytelników naszej firmy po kilku tygodniowej przerwie. Na wstępie przepraszamy za brak aktywności w ostatnim okresie co było spowodowane tragedią rodzinną, która nas dotknęła ale powoli wracamy do siebie i obiecujemy powrót do normy.

W ostatnich dniach pojawił się u nas klient ze zleceniem połączenia ze sobą na jednej płycie w bardzo ograniczonej przestrzeni ze sobą rozdzielacza i dwóch elektrozaworów.

Zadanie na pierwszy rzut oka nie wydawało się skomplikowane ale po zamontowaniu tych elementów na podstawie z blachy okazało się, że pojawiają się problemy. Połączenie tego w zwarty i funkcjonalny sposób tak by wszystko działało poprawnie a w przyszłości nie trzeba było demontować wszystkiego by dostać się do któregoś elementu, można by porównać do składania puzzli.

Należało krok po kroku szukać rozwiązań i próbować je poskładać na sucho a dopiero później zakuwać przewody na stałe gdyż margines błędu był znikomy.

W efekcie wszystko się udało zadowolony klient po zobaczeniu efektu końcowego był zadowolony i zadeklarował się, że to nie będzie jego ostatnia wizyta w naszej firmie co nas bardzo cieszy. Jeśli wzbudziliśmy czyjąś ciekawość to zapraszamy do obejrzenia i ocenienia efektów naszej pracy.

Zobacz również


 

Nasza oferta rośnie

Nasza oferta rośnie

Poszerzamy ofertę o najbardziej poszukiwane produkty takie jak przewody hydrauliczne, szybozłącza i inne…

read more